Разлика помеѓу преработките на „ФК Јонава“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додаден 1 бајт ,  пред 6 месеци
нема опис на уредувањето
с (Јазична исправка, replaced: Официјален веб-сајт → Официјално мрежно место)
 
| manager =
| league = Прва фудбалска лига
| season = 20192020
| position = 93. место
| largestwin =
| worstdefeat =
| bgcolor="#F4DC93" style="text-align:center;"| '''2.'''
| bgcolor="#F4DC93" style="text-align:center;"| '''Прва лига'''
| bgcolor="#F5F5F5DEB678" style="text-align:center;"| '''3.'''
|
|-
547

уредувања

Прегледник