Разговор со корисник:NatasaNedanoska: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
Отповикани уредувањата на 77.243.31.112 (разговор), враќајќи на последната преработка на NatasaNedanoska
Ознака: Отповикано
с (Отповикани уредувањата на 77.243.31.112 (разговор), враќајќи на последната преработка на NatasaNedanoska)
Ознака: Отповикување
 
 
[[User:NatasaNedanoska|NatasaNedanoska]] <small>([[User talk:NatasaNedanoska|разговор]])</small> 14:57, 14 март 2017 (CET) Почитувани уредници! Се обидов дополнително да ја дообработам статијата [[Елдин Вражалица]]. Што треба уште да се доуреди?
 
PANONIAN je ljigavac. — [[Special:Contributions/77.243.31.112|77.243.31.112]] <small>([[User talk:77.243.31.112|разговор]])</small> 21:51, 26 октомври 2020 (CET)

Прегледник