Хелен Келер: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 33 бајти ,  пред 13 години
с
Бот Додава: mr:हेलन केलर
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Менува: ru:Келлер, Хелен Адамс)
с (Бот Додава: mr:हेलन केलर)
[[ml:ഹെലന്‍ കെല്ലര്‍]]
[[mn:Хелен Келлер]]
[[mr:हेलन केलर]]
[[nds:Helen Keller]]
[[nl:Helen Keller]]
59.415

уредувања

Прегледник