Разлика помеѓу преработките на „Европска асоцијација за слободна трговија“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
с (Бот Додава: ko:유럽 자유 무역 연합, nn:EFTA)
[[pl:Europejskie Stowarzyszenie Wolnego Handlu]]
[[pt:Associação Europeia de Livre Comércio]]
[[rm:Associaziun europeica da commerzi liber]]
[[ro:Asociaţia Europeană a Liberului Schimb]]
[[ru:Европейская ассоциация свободной торговли]]
18.766

уредувања

Прегледник