Вацлав Хавел: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 96 бајти ,  пред 1 година
с
→‎Надворешни врски: Додадена категорија
[проверена преработка][проверена преработка]
с (→‎Надворешни врски: Додадена категорија)
с (→‎Надворешни врски: Додадена категорија)
[[Категорија:Добитници на Претседателскиот медал на слободата]]
[[Категорија:Творци на вештачки јазици]]
[[Категорија:Членови на Кралското книжевно друштво]]

Прегледник