Вацлав Хавел: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 73 бајти ,  пред 2 години
с
→‎Надворешни врски: Додадена категорија
[проверена преработка][проверена преработка]
с (→‎top: Замена со тековен назив на предлошка, replaced: цитирана веб страница → Наведена мрежна страница (2) using AWB)
с (→‎Надворешни врски: Додадена категорија)
[[Категорија:Носители на Големиот крст на Легијата на честа]]
[[Категорија:Добитници на Претседателскиот медал на слободата]]
[[Категорија:Творци на вештачки јазици]]

Прегледник