Разлика помеѓу преработките на „Бродец (Тетовско)“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
нема опис на уредувањето
Ознаки: Мобилно уредување Мобилно семрежно уредување
Ознаки: Мобилно уредување Мобилно семрежно уредување
 
{{Инфокутија за село во Република Македонија
| слика=Бродец (Тетовско).jpg
| опис= Поглед на селото Бродец
| име=Бродец (Тетовско)
| регион=
| општина=[[Општина Тетово|Тетово]]

Прегледник