Разлика помеѓу преработките на „Преслап (Смиланци)“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Создадена страница со: {{Инфокутија Археолошко наоѓалиште во Македонија |име=Преслап |слика= |опис= | lat_dir=N...
(Создадена страница со: {{Инфокутија Археолошко наоѓалиште во Македонија |име=Преслап |слика= |опис= | lat_dir=N...)
 
(нема разлика)

Прегледник