Разлика помеѓу преработките на „Живко Фирфов“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Одземени 59 бајти ,  пред 7 месеци
нема опис на уредувањето
с (→‎Животопис: Јазична исправка, replaced: == Биографија == → == Животопис ==)
{{ОСНОВНОПОДРЕДУВАЊЕ:Фирфов, Живко}}
[[Категорија:Македонски етномузиколози]]
[[Категорија:Македонска музика]]
[[Категорија:Македонски композитори]]
[[Категорија:Луѓе од Велес]]

Прегледник