Црвена боја (хералдика): Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
Bot: Migrating 1 interwiki links, now provided by Wikidata on d:Q858055
[проверена преработка][проверена преработка]
с (Робот: Автоматизирана замена на текст (-== Видете исто така == +== Поврзано ==))
с (Bot: Migrating 1 interwiki links, now provided by Wikidata on d:Q858055)
 
[[Категорија:Хералдички бои]]
[[Категорија:Нијанси на црвената боја]]
 
[[nl:Keel (kleur)]]
127.180

уредувања

Прегледник