Разлика помеѓу преработките на „Крушица (Кичевско)“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
→‎top: Прилагодување на параметар за карта, replaced: карта= → карта= {{subst:PAGENAME}} во Општина Кичево.svg
с (→‎top: Отстранување на несоодветна карта, removed: Vraneštica Municipality.svg)
с (→‎top: Прилагодување на параметар за карта, replaced: карта= → карта= {{subst:PAGENAME}} во Општина Кичево.svg)
| lon_dir=E | lon_deg=21 | lon_min=3 | lon_sec=6
| мрежно место=
| карта= Крушица во Општина Кичево.svg
}}
 

Прегледник