Разлика помеѓу преработките на „Долно Косоврасти“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
ставена Категорија:Долно Косоврасти користејќи го HotCat
с (→‎Демографија: Смисловна исправка, replaced: секретарот на бугарската егзархија → егзархискиот секретар, егзархисти → под врховенството н)
с (ставена Категорија:Долно Косоврасти користејќи го HotCat)
[[Категорија:Дебарски села]]
[[Категорија:Села во Општина Дебар]]
[[Категорија:Долно Косоврасти| ]]

Прегледник