Разлика помеѓу преработките на „Предлошка:Архео-Штип“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Создадена страница со: {{Navbox |name = Архео-Штип |state = autocollapse |titlestyle = background-color:#2D70A6 |title = <font color=#FFFFFF >Арх...
(Создадена страница со: {{Navbox |name = Архео-Штип |state = autocollapse |titlestyle = background-color:#2D70A6 |title = <font color=#FFFFFF >Арх...)
(нема разлика)

Прегледник