Разлика помеѓу преработките на „Партија на обединети демократи на Македонија“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
ситна поправка
с
Ознаки: Нагледно уредување Мобилно уредување Мобилно семрежно уредување
с (ситна поправка)
 
|colours = сина, жолта, бела
|headquarters =
| seats1_title = [[Собрание на Република Македонија|Собрание]]
| seats1 = {{Infobox political party/seats|1|120|hex=yellow}}
| seats2_title = [[Општини во Македонија|Општини]]
| seats2 = {{Infobox political party/seats|0|80|hex=yellow}}
|international =
|website = www.podem.org.mk
143

уредувања

Прегледник