Разлика помеѓу преработките на „Движење Беса“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Нема измена во големината ,  пред 1 година
с
ситна поправка
(→‎Поврзано: clean up, replaced: Листа на → Список на using AWB)
с (ситна поправка)
| headquarters = [[Скопје]]
| seats1_title = [[Собрание на Република Македонија|Собрание]]
| seats1 = {{Infobox political party/seats|54|120|hex=red}}
| seats2_title = [[Општини во Македонија|Општини]]
| seats2 = {{Infobox political party/seats|1|80|hex=red}}
143

уредувања

Прегледник