Тирана (округ): Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 6 бајти ,  пред 1 година
с
→‎top: Замена со македонско име на предлошка, replaced: {{flag| → {{знаме|
с (→‎top: Замена со македонски назив на предлошка, replaced: cite web → Наведена мрежна страница (2))
с (→‎top: Замена со македонско име на предлошка, replaced: {{flag| → {{знаме|)
| coordinates_footnotes =
| subdivision_type =Држава
| subdivision_name = {{flagзнаме|Albania}}
| subdivision_type1 = Област
| subdivision_name1 = [[Тирана (0бласт)|Тирана]]

Прегледник