Валон Бехрами: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 12 бајти ,  пред 2 години
с
→‎{{знамеикона|Италија}} Наполи: Замена со македонски назив на предлошка, replaced: flagicon → знамеикона
[проверена преработка][проверена преработка]
(Одбиена последната промена (од Doni12345) и ја поврати преработката 4248490 на Bjankuloski06)
с (→‎{{знамеикона|Италија}} Наполи: Замена со македонски назив на предлошка, replaced: flagicon → знамеикона)
 
==Титули==
==={{flagiconзнамеикона|Италија}} Наполи===
*'''{{Куп на Италија}} [[Фудбалски куп на Италија|Куп на Италија]]''' : 2013-2014.
 

Прегледник