Разлика помеѓу преработките на „Џонатан Зебина“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 24 бајти ,  пред 1 година
с
Замена со македонски назив на предлошка, replaced: flagicon → знамеикона (2)
с (→‎top: Стилска исправка, replaced: ) е → ) —)
с (Замена со македонски назив на предлошка, replaced: flagicon → знамеикона (2))
 
== Титули ==
==={{flagiconзнамеикона|Италија}} Рома ===
*1 '''[[Серија А]]''': 2000–01
*1 '''[[Супер Куп на Италија]]''': 2001
 
=== {{flagiconзнамеикона|Италија}} Јувентус ===
*1 '''[[Серија Б]]''' : 2006-07
 

Прегледник