Разлика помеѓу преработките на „Игор Ѓузелов“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 12 бајти ,  пред 1 година
с
→‎top: Замена со македонски назив на предлошка, replaced: flagicon → знамеикона
с (→‎top: Стилска исправка, replaced: ) е → ) —)
с (→‎top: Замена со македонски назив на предлошка, replaced: flagicon → знамеикона)
 
| goals7 = 0
| nationalyears1 = 1998-2003
| nationalteam1 = {{flagiconзнамеикона|Македонија}} [[Македонска фудбалска репрезентација|Македонија]]
| nationalcaps1 = 18
| nationalgoals1 = 1

Прегледник