Атанас Вангелов: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 12 бајти ,  пред 2 години
с
→‎top: Замена со македонски назив на предлошка, replaced: flagicon → знамеикона
(изменета категоризација, додадена/изменета предлошка)
с (→‎top: Замена со македонски назив на предлошка, replaced: flagicon → знамеикона)
| caption =
| birth_date = {{роден на|6|февруари|1946}} |
| birth_place = {{flagiconзнамеикона|Macedonia}} {{роден во|Богданци|Македонија}} |
| death_date = |
| death_place = |

Прегледник