Прејди на содржината

Централна дивизија (НБА): Разлика помеѓу преработките

нема опис на уредувањето
[проверена преработка][проверена преработка]
сНема опис на уредувањето
Нема опис на уредувањето
 
* 2017-2018: {{Basket Cleveland Cavaliers}}
* 2018-2019: {{Basket Milwaukee Bucks}}
 
==Надворешни врски==
*[http://www.nba.com/teams/ NBA.com Team Index]
 
{{Шаблон:НБА}}