Разлика помеѓу преработките на „NGC 700“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додаден 41 бајт ,  пред 1 година
#WPWPMK #WPWP
с (→‎top: Исправка на прелом и/или збор, replaced: Објектот претставува → Телото претставува using AWB)
(#WPWPMK #WPWP)
{{Инфокутија Галаксија
|податотека = NGC 0700 DSS.jpg
|соѕвездие=[[Андромеда (соѕвездие)|Андромеда]]
|епоха=Ј2000.0

Прегледник