Разлика помеѓу преработките на „Предлошка:Македонски политички партии“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
нема опис на уредувањето
*[[Партија за демократски просперитет на Ромите]]
*[[Македонска обновителна реформска опција - Работничка партија|МОРО-Работничка партија]]
*[[Алтернатива (политичка партија)|Алтернатива]]
 
| state = {{{state|expanded}}}

Прегледник