Лешња: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додаден 1 бајт ,  пред 2 години
с
→‎top: Форматна исправка, replaced: ''' е → ''' —
с (Робот: Автоматизирана замена на текст (-== Видете исто така == +== Поврзано ==))
с (→‎top: Форматна исправка, replaced: ''' е → ''' —)
}}
 
'''Лешња''' е село во [[Албанија]]. Селото се наоѓа во [[Област Белград (Албанија)|областа Белград]] и [[Општина Лешња|општината Лешња]].
== Историја ==
 

Прегледник