Разлика помеѓу преработките на „17 март“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додаден 1 бајт ,  пред 2 месеци
с
→‎top: Форматна исправка, replaced: ''' е → ''' —
(Одбиени последните 5 промени (од 77.28.164.235) и ја поврати преработката 3512595 на Bjankuloski06)
с (→‎top: Форматна исправка, replaced: ''' е → ''' —)
{{Март {{CURRENTYEAR}}}}
'''17 март''' е 76-иот ден во годината според [[Григоријански календар|григоријанскиот календар]] (77-и во [[престапна година]]). Остануваат 289 денови до крајот на годината.
 
{{#ifexist:17 март (настани) |'''Настани:''' {{:17 март (настани)}}}}

Прегледник