Корисник:Damjanmk: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Одземени 43 бајти ,  пред 13 години
с
Бришење на "Ceca_turbo-folk1.jpg", беше избришана од Заедничката ризница од страна на [[commons:User:MichaelMaggs|Michae
(Замена на нелиценцирана со лиценцирана слика)
с (Бришење на "Ceca_turbo-folk1.jpg", беше избришана од Заедничката ризница од страна на [[commons:User:MichaelMaggs|Michae)
|<div style="float:left;border:solid black 1px;margin-left:1px;margin-right:10px;margin-top:10px;margin-bottom:10px;">
{| cellspacing="0" style="width:238px;background:#f99c99;"
| style="width:45px;height:45px;background:#f99c99;text-align:center;font-size:14pt" | [[Слика:Ceca_turbo-folk1.jpg‎|50px]]
| style="font-size:8pt;padding:4pt;line-height:1.25em;" | На корисникот му се [[Иглокожи|ежи]] [[кожа]]та од [[турбофолк]] [[музика]]!
|}</div>

Прегледник