Те сакам, човеку: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 14 бајти ,  пред 1 година
с
→‎Надворешни врски: Јазична исправка, replaced: датабаза → база на податоци
с (Јазична исправка, replaced: пијалок → пијалак)
с (→‎Надворешни врски: Јазична исправка, replaced: датабаза → база на податоци)
== Надворешни врски ==
* [http://www.iloveyouman.com/ Официјална веб страна]
* [http://www.imdb.com/title/tt1155056// Интернет филмска датабазабаза на податоци]
* [http://www.rottentomatoes.com/m/i_love_you_man// Ротен Томатоес]
 

Прегледник