Граничево: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 30 бајти ,  пред 2 години
с
→‎top: Стилска исправка, replaced: Infobox Greek Dimos → Инфокутија Место во Грција
[проверена преработка][проверена преработка]
с (→‎Историја: Правописна исправка, replaced: Втората Балканска војна → Втората балканска војна)
с (→‎top: Стилска исправка, replaced: Infobox Greek Dimos → Инфокутија Место во Грција)
{{Инфокутија Место во Грција
{{Infobox Greek Dimos
|name = Граничево
|name_local = Κρυονέρι

Прегледник