Википедија:Барања за администраторски статус/Brest: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
нема опис на уредувањето
с (→‎Прашања за кандидатот: Стилска исправка, replaced: креирање → создавање)
Нема опис на уредувањето
<div class="boilerplate metadata rfa" style="background-color: #f5fff5; margin: 2em 0 0 0; padding: 0 10px 0 10px; border: 1px solid #AAAAAA;">
:''Следната дискусија е зачувана како архива на '''успешна''' кандидатура за администраторски статус. <span style="color:red">'''Не ја менувајте неговата содржина'''</span>.[[Категорија:Успешни барања за администраторски статус|{{SUBPAGENAME}}Brest]]
 
===[[Википедија:Барања за администраторски статус/Brest|Brest]]===

Прегледник