Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Родени во 2003 година“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
→‎top: Замена со македонска предлошка, replaced: {{Commons cat| → {{рв|
с (Bot: Migrating 56 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q5877902 (translate me))
с (→‎top: Замена со македонска предлошка, replaced: {{Commons cat| → {{рв|)
 
[[Категорија:Родени по години|2003]]
{{birthyr|200|3}}
{{Commons catрв|2003 births}}
 
[[Категорија:Родени по години|2003]]

Прегледник