Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Починати во 1882 година“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
→‎top: Замена со македонска предлошка, replaced: {{Commons cat| → {{рв|
с (Bot: Migrating 79 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q6583048 (translate me))
с (→‎top: Замена со македонска предлошка, replaced: {{Commons cat| → {{рв|)
 
[[Категорија:Починати по години|1882]]
{{deathyr|188|2}}
{{Commons catрв|1882 deaths}}
 
[[Категорија:Починати по години|1882]]

Прегледник