Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Починати во 1841 година“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
→‎top: Замена со македонска предлошка, replaced: {{Commons cat| → {{рв|
с (Bot: Migrating 71 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q6933726 (translate me))
с (→‎top: Замена со македонска предлошка, replaced: {{Commons cat| → {{рв|)
 
[[Категорија:Починати по години|1841]]
{{deathyr|184|1}}
{{Commons catрв|1841 deaths}}
 
[[Категорија:Починати по години|1841]]

Прегледник