Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Родени во 1708 година“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
→‎top: Замена со македонска предлошка, replaced: {{Commons cat| → {{рв|
с (Bot: Migrating 57 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q6598186 (translate me))
с (→‎top: Замена со македонска предлошка, replaced: {{Commons cat| → {{рв|)
 
[[Категорија:Родени по години|1708]]
{{birthyr|170|8}}
{{Commons catрв|1708 births}}
 
[[Категорија:Родени по години|1708]]

Прегледник