Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Починати во 1683 година“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
→‎top: Замена со македонска предлошка, replaced: {{Commons cat| → {{рв|
с (Bot: Migrating 61 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q6596499 (translate me))
с (→‎top: Замена со македонска предлошка, replaced: {{Commons cat| → {{рв|)
 
[[Категорија:Починати по години|1683]]
{{deathyr|168|3}}
{{Commons catрв|1683 deaths}}
 
[[Категорија:Починати по години|1683]]

Прегледник