Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Починати во 1603 година“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
→‎top: Замена со македонска предлошка, replaced: {{Commons cat| → {{рв|
с (Bot: Migrating 69 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q6590766 (translate me))
с (→‎top: Замена со македонска предлошка, replaced: {{Commons cat| → {{рв|)
 
[[Категорија:Починати по години|1603]]
{{deathyr|160|3}}
{{Commons catрв|1603 deaths}}
 
[[Категорија:Починати по години|1603]]

Прегледник