Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Починати во 1486 година“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
→‎top: Замена со македонска предлошка, replaced: {{Commons cat| → {{рв|
с (Bot: Migrating 49 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q6587013 (translate me))
с (→‎top: Замена со македонска предлошка, replaced: {{Commons cat| → {{рв|)
 
[[Категорија:Починати по години|1486]]
{{deathyr|148|6}}
{{Commons catрв|1486 deaths}}
 
[[Категорија:Починати по години|1486]]

Прегледник