Категорија:Починати во 1470 година: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
→‎top: Замена со македонска предлошка, replaced: {{Commons cat| → {{рв|
с (Bot: Migrating 55 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q6586742 (translate me))
с (→‎top: Замена со македонска предлошка, replaced: {{Commons cat| → {{рв|)
 
[[Категорија:Починати по години|1470]]
{{deathyr|147|0}}
{{Commons catрв|1470 deaths}}
 
[[Категорија:Починати по години|1470]]

Прегледник