Категорија:Починати во 1453 година: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
→‎top: Замена со македонска предлошка, replaced: {{Commons cat| → {{рв|
с (Bot: Migrating 53 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q6586446 (translate me))
с (→‎top: Замена со македонска предлошка, replaced: {{Commons cat| → {{рв|)
 
[[Категорија:Починати по години|1453]]
{{deathyr|145|3}}
{{Commons catрв|1453 deaths}}
 
[[Категорија:Починати по години|1453]]

Прегледник