Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Родени во 1282 година“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
→‎top: Замена со македонска предлошка, replaced: {{Commons cat| → {{рв|
с (Bot: Migrating 51 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q6583394 (translate me))
с (→‎top: Замена со македонска предлошка, replaced: {{Commons cat| → {{рв|)
 
[[Категорија:Родени по години|1282]]
{{birthyr|128|2}}
{{Commons catрв|1282 births}}
 
[[Категорија:Родени по години|1282]]

Прегледник