Категорија:Родени во 1012 година: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
→‎top: Замена со македонска предлошка, replaced: {{Commons cat| → {{рв|
с (Bot: Migrating 46 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q6579583 (translate me))
с (→‎top: Замена со македонска предлошка, replaced: {{Commons cat| → {{рв|)
 
[[Категорија:Родени по години|1012]]
{{birthyr|101|2}}
{{Commons catрв|1012 births}}
 
[[Категорија:Родени по години|1012]]

Прегледник