Разлика помеѓу преработките на „Икериц“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 32 бајти ,  пред 1 година
с
Замена со македонски назив на предлошка, replaced: Infobox German location → Инфокутија Место во Германија
с (SVG)
с (Замена со македонски назив на предлошка, replaced: Infobox German location → Инфокутија Место во Германија)
 
{{Инфокутија Место во Германија
{{Infobox German location
|Wappen = DEU Ückeritz COA.svg
|Wappengröße = 106
 
{{Нормативна контрола}}
[[Категорија:Западна Померанија-Грајфсвалд]]
 
{{Градови во Западна Померанија-Грајфсвалд (округ)}}
{{Мекленбург-гео-никулец}}
 
[[Категорија:Западна Померанија-Грајфсвалд]]

Прегледник