Разлика помеѓу преработките на „Билефелд“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 32 бајти ,  пред 7 месеци
с
→‎top: Замена со македонски назив на предлошка, replaced: Infobox German location → Инфокутија Место во Германија
с (ставена Категорија:Ханза користејќи го HotCat)
с (→‎top: Замена со македонски назив на предлошка, replaced: Infobox German location → Инфокутија Место во Германија)
 
{{Инфокутија Место во Германија
{{Infobox German location
|Name = Белифелд
|image_photo = Bielefeld City.jpg

Прегледник