Нора (Вајмар): Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 32 бајти ,  пред 2 години
с
→‎top: Замена со македонски назив на предлошка, replaced: Infobox German location → Инфокутија Место во Германија
с (Форматна исправка, replaced: ) е општина → ) — општина)
с (→‎top: Замена со македонски назив на предлошка, replaced: Infobox German location → Инфокутија Место во Германија)
{{dablink|За Нора во округот Нордхаузен, види [[Нора (Нордхаузен)]].}}
{{Инфокутија Место во Германија
{{Infobox German location
|Name = Нора
|image_photo =

Прегледник