Разлика помеѓу преработките на „Нојндорф кај Лобенштајн“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
→‎top: Замена со македонски назив на предлошка, replaced: Infobox German location → Инфокутија Место во Германија
с (Форматна исправка, replaced: ) е општина → ) — општина)
с (→‎top: Замена со македонски назив на предлошка, replaced: Infobox German location → Инфокутија Место во Германија)
{{Инфокутија Место во Германија
{{Infobox German location
|image_photo =
|Wappen = Wappen Neundorf (bei Lobenstein).png

Прегледник