Разлика помеѓу преработките на „Шпантеков“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 32 бајти ,  пред 1 година
с
→‎top: Замена со македонски назив на предлошка, replaced: Infobox German location → Инфокутија Место во Германија
с (Јазична исправка, replaced: Средниот век → средниот век using AWB)
с (→‎top: Замена со македонски назив на предлошка, replaced: Infobox German location → Инфокутија Место во Германија)
{{Инфокутија Место во Германија
{{Infobox German location
|Wappen =
|lat_deg = 53 |lat_min = 47

Прегледник