Категорија:Продавници за храна: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
→‎top: Замена со македонски назив на предлошка, replaced: {{Commons category| → {{рв|
(Создадена страница со: {{Commons category|Food shops}} храна Категорија:Прехранбена индустри...)
 
с (→‎top: Замена со македонски назив на предлошка, replaced: {{Commons category| → {{рв|)
 
{{Commons categoryрв|Food shops}}
 
[[Категорија:Продавници|храна]]

Прегледник