Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Сценска уметност по земја“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
→‎top: Замена со македонски назив на предлошка, replaced: {{commons category| → {{рв|
(Создадена страница со: {{commons category|Performing arts by country}} Сценска уметност Катег...)
 
с (→‎top: Замена со македонски назив на предлошка, replaced: {{commons category| → {{рв|)
 
{{commons categoryрв|Performing arts by country}}
 
[[Категорија:Уметност по земја| Сценска уметност ]]
[[Категорија:Уметнички жанрови по земја или националност]]
[[Категорија:Забава по земја| Сценска уметност ]]
[[Категорија:Сценска уметност | земја]]

Прегледник