Разлика помеѓу преработките на „Хистологија“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Одземени 12 бајти ,  пред 1 година
с
→‎top: Замена со македонски назив на предлошка, replaced: {{commons|Category: → {{рв|
с (→‎top: Правилна предлошка, replaced: Никулец од областа на биологијата → биологија-никулец using AWB)
с (→‎top: Замена со македонски назив на предлошка, replaced: {{commons|Category: → {{рв|)
 
 
{{биологија-никулец}}
{{commonsрв|Category:Histology}}
 
{{Нормативна контрола}}

Прегледник