Разлика помеѓу преработките на „Игор Ѓузелов“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Нема измена во големината ,  пред 1 година
с
→‎top: Стилска исправка, replaced: ) е → ) —
с
с (→‎top: Стилска исправка, replaced: ) е → ) —)
}}
 
'''Игор Ѓузелов''' ({{роден во|Струмица}}, {{роден на|2|април|1976}}) е поранешен македонски професионален фудбалер, кој играл на бековската позиција. Исто така бил и член на [[Македонска фудбалска репрезентација|македонската фудбалска репрезентација]] до [[2003]] година.
 
{{Македонија-фудбалер-никулец}}

Прегледник