Зауер (река): Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 16 бајти ,  пред 2 години
с
→‎top: Замена со тековно име на предлошка, replaced: Infobox River → Инфокутија Река
[проверена преработка][проверена преработка]
с (Додадена категорија)
с (→‎top: Замена со тековно име на предлошка, replaced: Infobox River → Инфокутија Река)
{{Инфокутија Река
{{Infobox River
| river_name = Зауер/Зур
| image_name = Sauer_river.JPG

Прегледник